Velký úspěch obou kluků při účasti na Mezinárodní výstavě psů Duocacib Brno!

23.02.2014 17:54

Oba klučíci, Arturek i Krakýsek se po delší odmlce zúčastnili velké Mezinárodní výstavy psů Duocacib v Brně. Krakýsek už má všechny možné české tituly a Artíkovi chybí pouze titul Šampiona CMKU, tak jsme se rozhodli jen pro jednodenní účast. Vybrali jsme si neděli, kterou rozhodoval pan rozhodčí Antonín Mudra ze Slovenska. Oba kluci nastoupili ve svých kategoriích do třídy šampionů a oba mi udělali obrovskou radost, protože získali nejvyšší mety :-)!
Jejich ohodnocení bylo jako přes kopírák :
Cracker Milthon Bohemia, PENA střední, Třída šampionů, Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB.
Arturo Sangre de Huando, PENA velký, Třída šampionů, Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB.
Nadšení paničky, tedy mě, neznalo mezí :-))).
V závěrečných soutežích nám moc pomohla Jarmila Jurová, která se nabídla, že vystaví jednoho z pejsků. Se dvěma by to v závěrečkách vážně nešlo a já nechtěla upřednostnit ani jednoho z kluků. Paní Jarmile jsem svěřila Krakýska, protože na mě není tolik fixovaný jako Artík a velmi dobře se vede i vystavuje, je to prostě výstavní profík :-), stejně jako paní Jarmila, takže jim to spolu náramně šlo.
Paní rozhodčí Ludmile Pavlíkové, která rozhodovala V. FCI skupinu se ale více líbili chlupatí pejsci, takže tentorkát zůstala místa vítězů v závěrečkách peruány neobsazena.
Nevadí, příště si to rozhodně vynahradíme :-)!
Více fotek z výstavy zde.