Arturo Sangre de Huando je Evropský vítěz 2014!

25.10.2014 20:00

Zúčastnili jsme se velmi prestižní výstavy a to European Dog Show 2014, která se konala ve dnech 23. - 26.10. 2014. A výsledek dopadl naprosto úžasně!       
Tato výstava byla obsazena  tak jako zatím žádná jiná. Zúčastnilo se 18 peruánských naháčů malých, 19 peruánských naháčů středních a 25 peruánských naháčů velkých. Jako rozhodčí byl delegován pan magistr Blaž Kavčič ze Slovinska.
Výstava se nám moc líbila, oba kluci byli výborně naladěni a s chutí se vystavovali. Tentokrát jsme zvolili úplně jinou taktiku než jindy. Protože bylo možné se registrovat v průběhu celého dopoledne, a peruánští naháči měli podle harmonogramu začínat až v cca 11 hodin,  dorazili jsme do areálu brněnského výstaviště až v 10:30. Výstavní kruh jsme si nechali opravdu až "na ostro".  Žádné velké přípravy a hlavně žádné čuchání v kruhu. A tato taktika se velice osvědčila.

Krakenek - Cracker Milthon Bohemia  nastoupil do kategorie peruánských naháčů středních a skončil celkově jako druhý ze psů s oceněním Výborný 2, Res CAC a Res CACIB. Vzhledem k tomu, že nastoupil ve velmi nabité kategorii šampionů, a že mu panička lehce kazila jeho perfektní výkon svým zmatkováním v kruhu, považuji tento výsledek za skvělý. 

Arturek - Arturo Sangre de Huando získal v kategorii peruánských naháčů velkých ocenění nevyšší! Získal titul Evropského vítěze 2014 a navíc titul BOB (Best of Breed/Nejlepší z plemene) !
Speciálně Arturkovi velmi prospělo, že jsem ho nenechala pročmuchat kruh a že šel opravdu takzvaně na "první dobrou". Moc hezky se předvedl a za svůj výkon získal ocenění Výborný 1, CAC, CACIB, BOB, Evropský vítěz 2014 !

Pan rozhodčí byl velmi milý, jemný k pejskům a my mu moc děkujeme za jeho hodnocení!

Oběma chlapečkům gratulujeme, oba předvedli skvělý výkon!

Více fotografií z výstavy bude ve fotogalerii výstav - zde.